do góry
Przygotujemy Cię
na wszystko

Olsztyn

Kurs Matura 2019 - kurs intensywny

WYBIERZ SWÓJ PRZEDMIOT I PAKIET KORZYŚCI

zapisy do 30 stycznia 2019

PROMOCJA NA ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU 

PAKIET ZŁOTY

 NAJLEPSZA OFERTA ROKU 2018/19 
- jeden przedmiot w cenie 99 zł za miesiąc nauki
- nieograniczona liczba przedmiotów w cenie 285 zł za miesiąc nauki
Informacje i zapisy w Sekretariacie lub przez formularz interetowy
 

MATURA 2019

TRAFIŁEŚ POD WŁAŚCIWY ADRES - 22 LATA DOŚWIADCZENIA W EDUKACJI!
Myślisz o studiach, na które trudno się dostać? Odczuwasz brak postępów w nauce, wyniki sprawdzianów odbiegają od ideału? Chcesz uzyskać pomoc w wyjaśnieniu konkretnych tematów? Problemy z nauczycielem w szkole, kryzys wiary w siebie? Treningi lub hobby zabierają czas na naukę? A może jesteś absolwentem sprzed lat?
Dzięki kursowi w Indeksie (oraz pracy własnej) osiągniesz swoje cele, spełnisz potrzeby, a może nawet odkryjesz w sobie coś nowego, niespodziewanego.
Twoim nauczycielem i osobą prowadzącą Cię do celu będzie doświadczony, przyjazny egzaminator.
Zajęcia w OLSZTYNIE od 9 lutego 2019.
ZNIŻKA 100 ZŁ NA PAKIETY KURSÓW PRZY ZAPISACH DO 30 STYCZNIA!

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY 2019

MOBILIZACJA PO PRÓBNYM EGZAMINIE ..?
Ogromne przeładowanie podstawy programowej i niezliczone umiejętności, które, zgodnie z wymogami egzaminacyjnymi, ósmoklasista powinien opanować i utrwalić w krótkim czasie, wymagają systematyczności i wkładu pracy własnej. Ciężko samemu się zmobilizować, łatwiej będzie przygotować się do egzaminu korzystając z profesjonalnego wsparcia. Na kursie w Indeksie uczniowie przećwiczą zadania i uporządkują materiał pod czujnym okiem nauczyciela-egzaminatora.
Zajęcia w OLSZTYNIE od 6 stycznia 2019.
ZNIŻKA 100 ZŁ ZA PAKIET KURSÓW PRZY ZAPISACH DO 10 STYCZNIA!

EGZAMIN GIMNAZJALNY 2019

SKUMULOWANY ROCZNIK I WALKA O MIEJSCE W LICEUM.
Celem kursu jest możliwie wysoki wynik egzaminu, który pozwoli znaleźć się na liście przyjętych do wymarzonej szkoły.  Niezależnie od ambicji, zawsze warto być uczniem bez zaległości, dobrze przygotowanym do dalszego etapu edukacji. Efekty nauki w Indeksie widoczne są już po kilku tygodniach - uczestnicy kursu i ich rodzice obserwują poprawę bieżących ocen szkolnych. To działa motywująco, buduje samoocenę, poprawia pewność siebie ucznia i rodzi dalsze pozytywne następstwa. Warto skorzystać z naszego doświadczenia, ze wsparcia świetnych nauczycieli, zwiększając szanse na imponujący wynik końcowy.
Zajęcia w OLSZTYNIE od 9-10 lutego 2019.
ZNIŻKA 100 ZŁ ZA PAKIET KURSÓW PRZY ZAPISACH DO 10 STYCZNIA!

 

 

Kurs gimnazjalny w Olsztynie

planowane rozpoczęcie edycji intensywnej: 9-10 lutego 2019
Najlepsze kursy maturalne w Olsztynie i na Warmii i Mazurach!

MATURA 2019, MATURA 2020

Poszukujesz skutecznej formy przygotowania do egzaminu dojrzałości? Zapraszamy na najlepsze kursy maturalne w Olsztynie oraz Warmii i Mazurach. Prowadzimy zajęcia w grupach na różnym poziomie i o różnej liczebności - odpowiednio do potrzeb uczestników. Nasze kursy cieszą się zainteresowaniem zarówno uczniów szkół, jak również dorosłych absolwentów, którzy dopiero po wielu latach od zakończenia swojej edukacji decydują się przygotować i przystąpić do egzaminu maturalnego. Osobom, którym szczególnie zależy na czasie polecamy kursy o zwiększonej intensywności, warsztaty w ferie lub uczestnictwo w grupach korepetycyjnych na życzenie.
 

ZAPISZ SIĘ NA KURS MATURALNY W OLSZTYNIE - edycja jednoroczna październik-kwiecień

OFERTA PROMOCYJNA (dołączenie do grupy do 10 stycznia 2019) >>

________________________________________________________________________________

Jak zapisać się na kurs?

Na kursy maturalne organizowane przez nas w Olsztynie można zapisać się na trzy sposoby:
  • przez internet: wejdź w formularz zgłoszeniowy
  • telefonicznie: w dniach i godzinach pracy Sekretariatu
  • osobiście: w Sekretariacie Indeksu (po umówieniu wizyty)
Przed zgłoszniem prosimy o przygotowanie danych teleadresowych ucznia lub opiekuna oraz informacje na temat wybranego kursu (poziom zdawania, wielkość grupy, preferowane miejsce oraz dni zajęć).

Matura przepustką do kariery

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą kursów maturalnych. Zdany egzamin maturalny to nierzadko początek drogi do wielkiej kariery. Uczestnicy naszych kursów bardzo często decydują się na studia, a uzyskany w ten sposób dyplom zdecydowanie poprawia ich pozycję na rynku pracy. Dotyczy to zarówno młodych ludzi, którzy od początku zakładali taką drogę rozwoju, jak również osób, które dopiero po latach zdecydowały się kontynuować przerwaną edukację. Przystąpienie do egzaminu maturalnego oraz kontynuowanie edukacji na uczelni wyższej jest dobrym pomysłem bez względu na wiek. Zapraszamy do uczestnictwa w naszych kursach maturalnych – gwarantujemy uzyskanie dobrych wyników i przyjazną atmosferę podczas przygotowań!

Zapisz się
Zgłoszenie na kurs przez internet zaoszczędzi Twój czas. Możesz zadecydować o wszystkim na odległość. W razie pytań, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub odwiedzenia nas w Sekretariacie.

Formularz

Aktualności

24
września
Plan zajęć
Upały zelżały, zatem pora rozpoczynać zajęcia w Indeksie.  Egzamin Gimnazjalny 2019 Kursy...
więcej
31
sierpnia
Dzień otwarty w Olsztynie
Wszystkie osoby zainteresowane kursami w Indeksie zapraszamy na Dzień Otwarty! 31 sierpnia 2018 (piątek) 12.00-17.00 ul....
więcej
3
lipca
KURS POPRAWKOWY z matematyki
ZAŁATW TO OD RAZU! POPRAW MATURĘ JESZCZE W WAKACJE! 30 godzin lekcyjnych (2 tygodnie,...
więcej