do góry
Przygotujemy Cię
na wszystko

Olsztyn

 


Od 16 marca biuro Indeksu będzie zamknięte, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
W związku z alertami epidemicznymi i zaleceniami Ministerstwa Zdrowia, wszystkie zajęcia stacjonarne przewidziane na okres od 14 do 25 marca zostają odwołane.
Dotyczy to kursów maturalnych i kursów ósmoklasisty.
 
Prosimy oczekiwać na dalsze wiadomości z Sekretariatu Indeksu lub od nauczycieli prowadzących zajęcia. Ciągłość kursu zostanie zachowana. W najbliższych dniach uruchomimy różne formy nauczania na odległość, uzależnione od koncepcji nauczycieli, możliwości technicznych, a także specyfiki danego przedmiotu i rodzaju egzaminu. Mogą to być między innymi:
- webinaria internetowe lub inne zajęcia interaktywne prowadzone w czasie rzeczywistym,
- nagrania i materiały do samodzielnej nauki przesyłane uczniom lub umieszczane na dysku zdalnym,
 


 EXPRESS KURS 

Jeszcze nie jest za późno na dobry wynik! Zapraszamy na ostatnie szlify przed egzaminami:

MATURA 2020 >> kwiecień 2020


Uwaga! Znane są już dni i godziny zajęć poszczególnych kursów w Indeksie! Szczegóły w zakładce Plan zajęć. Prosimy o oczekiwanie na infromację odnośnie dnia rozpoczęcia kursu.


Matura 2020 | Matura dla dorosłych | Matura 2021 | Egzamin Ósmoklasisty 


MATURA 2020

TRAFIŁEŚ POD WŁAŚCIWY ADRES - 23 LATA DOŚWIADCZENIA W EDUKACJI!
Myślisz o studiach, na które trudno się dostać? Odczuwasz brak postępów w nauce, wyniki sprawdzianów odbiegają od ideału? Chcesz uzyskać pomoc w wyjaśnieniu konkretnych tematów? Problemy z nauczycielem w szkole, kryzys wiary w siebie? Treningi lub hobby zabierają czas na naukę? A może jesteś absolwentem sprzed lat?
Dzięki kursowi w Indeksie (oraz pracy własnej) osiągniesz swoje cele, spełnisz potrzeby, a może nawet odkryjesz w sobie coś nowego, niespodziewanego.
Twoim nauczycielem i osobą prowadzącą Cię do celu będzie doświadczony, przyjazny egzaminator.
Zajęcia w OLSZTYNIE od października 2019

 

KURSY MATURALNE DLA DOROSŁYCH

JUŻ CZAS! NIE WALCZ ZE SWOIM PRZEZNACZENIEM

Organizujemy osobne grupy z myślą o osobach dorosłych, mających długą przerwę w nauce. Zapewniamy odpowiednie tempo nauki oraz nauczycieli wyczulonych na Państwa potrzeby.

kurs maturalny dla dorosłych


 

MATURA 2021

ZADBAJ O PRZYGOTOWANIE DO MATURY JUŻ DZIŚ
Kursy rozłożone w czasie na 2 lata nauki szkolnej charakteryzują się najwyższą skutecznością z całej oferty Indeksu. Kurs ten organizowany jest z myślą o uczniach, którzy w roku szkolnym 2019/20 będą w II klasie liceum lub III klasie technikum (czyli programowo zdają maturę w roku 2021), a także o innych uczniach, którzy chcą rozłożyć przygotowania do egzaminu na okres dłuższy niż jeden rok szkolny.
Uczniowie, którzy uczestniczyli wcześniej w naszym Kursie Gimnazjalnym mogą wybrać kurs maturalny ze ZNIŻKĄ! O szczegóły zapytaj w Sekretariacie.
 

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY 2020

Ogromne przeładowanie podstawy programowej i niezliczone umiejętności, które, zgodnie z wymogami egzaminacyjnymi, ósmoklasista powinien opanować i utrwalić w krótkim czasie, wymagają systematyczności i wkładu pracy własnej. Ciężko samemu się zmobilizować, łatwiej będzie przygotować się do egzaminu korzystając z profesjonalnego wsparcia. Na kursie w Indeksie uczniowie przećwiczą zadania i uporządkują materiał pod czujnym okiem nauczyciela-egzaminatora.
Zajęcia w OLSZTYNIE od 28 września 2019.


ZNIŻKA 100 ZŁ ZA PAKIET KURSÓW!


POWIEDZ NAM, CO CHCIAŁBYŚ OSIĄGNĄĆ, JAKI MASZ CEL LUB PROBLEM:

Wymarzona Uczelnia, Najlepsze Liceum?
Klasówka, ważny egzamin?
Trudny dział do opanowania? Zmienił się nauczyciel w szkole?
Różnice programowe, potrzeba wyrównania poziomu?
Dużo innych obowiązków - brak czasu na naukę?
Specjalne potrzeby edukacyjne?

KURSY INDEKSU

MNIEJ STRESU, WIĘKSZA PEWNOŚĆ SIEBIE, WSPARCIE EKSPERTÓW, KOŃCOWY EFEKT!


          


________________________________________

Najlepsze kursy maturalne w Olsztynie i na Warmii i Mazurach!

MATURA 2020, MATURA 2021


Poszukujesz skutecznej formy przygotowania do egzaminu dojrzałości? Zapraszamy na najlepsze kursy maturalne w Olsztynie oraz Warmii i Mazurach. Prowadzimy zajęcia w grupach na różnym poziomie i o różnej liczebności - odpowiednio do potrzeb uczestników. Nasze kursy cieszą się zainteresowaniem zarówno uczniów szkół, jak również dorosłych absolwentów, którzy dopiero po wielu latach od zakończenia swojej edukacji decydują się przygotować i przystąpić do egzaminu maturalnego. Osobom, którym szczególnie zależy na czasie polecamy kursy o zwiększonej intensywności, warsztaty w ferie lub uczestnictwo w grupach korepetycyjnych na życzenie.

Matura przepustką do kariery

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą kursów maturalnych. Zdany egzamin maturalny to nierzadko początek drogi do wielkiej kariery. Uczestnicy naszych kursów bardzo często decydują się na studia, a uzyskany w ten sposób dyplom zdecydowanie poprawia ich pozycję na rynku pracy. Dotyczy to zarówno młodych ludzi, którzy od początku zakładali taką drogę rozwoju, jak również osób, które dopiero po latach zdecydowały się kontynuować przerwaną edukację. Przystąpienie do egzaminu maturalnego oraz kontynuowanie edukacji na uczelni wyższej jest dobrym pomysłem bez względu na wiek. Zapraszamy do uczestnictwa w naszych kursach maturalnych – gwarantujemy uzyskanie dobrych wyników i przyjazną atmosferę podczas przygotowań!
 

ZAPISZ SIĘ NA KURS MATURALNY W OLSZTYNIE - edycja jednoroczna październik-kwiecieńJak zapisać się na kurs?

Na kursy maturalne organizowane przez nas w Olsztynie można zapisać się na trzy sposoby:
•             przez internet: wejdź w formularz zgłoszeniowy
•             telefonicznie: w dniach i godzinach pracy Sekretariatu
•             osobiście: w Sekretariacie Indeksu (po umówieniu wizyty)
Przed zgłoszniem prosimy o przygotowanie danych teleadresowych ucznia lub opiekuna oraz informacje na temat wybranego kursu (poziom zdawania, wielkość grupy, preferowane miejsce oraz dni zajęć).

Zapisz się
Zgłoszenie na kurs przez internet zaoszczędzi Twój czas. Możesz zadecydować o wszystkim na odległość. W razie pytań, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub odwiedzenia nas w Sekretariacie.

Formularz

Aktualności

10
czerwca
23 lata Indeksu - Trafiłeś pod właściwy adres!
Oferujemy Państwu naszą kompetencję, doświadczenie i skuteczność Jesteśmy wiarygodni!...
więcej
24
września
Plan zajęć
Upały zelżały, zatem pora rozpoczynać zajęcia w Indeksie.  Egzamin Gimnazjalny 2019 Kursy...
więcej
31
sierpnia
Dzień otwarty w Olsztynie
Wszystkie osoby zainteresowane kursami w Indeksie zapraszamy na Dzień Otwarty! 31 sierpnia 2018 (piątek) 12.00-17.00 ul....
więcej

Przedmioty, których uczymy: