do góry
Przygotujemy Cię
na wszystko

Olsztyn

Matura 2022 | Matura dla dorosłych | Egzamin Ósmoklasisty

ROK SZKOLNY 2021/2022

Szanowni Rodzice i Uczniowie,

trwają zapisy na Kurs Semestralne w Inde​ksie,  rozpoczęcie w niedzielę 13 lutego 2022 r. (Egzamin Ósmoklasisty)

>>ZAJĘCIA STACJONARNE<<

oferujemy też ostanie wolne miejsca w całorocznej edycji kursu, osoby zainteresowane dołączeniem do wybranych grup prosimy o kontakt z Sekretariatem.Kurs Ósmoklasisty

Plan zajęć***

KOMUNIKAT NA TEMAT FORMY NAUKI OD 27 STYCZNIA
W związku z wtorkową decyzją Ministra Edukacji i Nauki o ograniczeniu nauki stacjonarnej informujemy, że
INDEKS OBECNIE NIE PRZEWIDUJE ZMIANY 
formy zajęć przygotowawczych do Egzaminu Ósmoklasisty i Egzaminu Maturalnego.
Prosimy jednak mieć na uwadze, że sytuacja jest dynamiczna, analizujemy możliwości organizacyjne i czekamy na formalne akty prawne. Co do zasady rozporządzenia MEiN nas nie dotyczą, jednak działamy we wspólnym środowisku edukacyjnym i nie wykluczamy czasowego przejścia na naukę zdalną lub hybrydową. Będzie to uzależnione m.in. od liczby przypadków kwarantanny i izolacji u naszych nauczycieli i uczniów.
O wszelkich zmianach poinformujemy uczniów i rodziców.GWARANTUJEMY ŚWIETNYCH NAUCZYCIELI
W zespole Indeksu znajdują się zarówno eksperci oraz doświadczeni nauczyciele-egzaminatorzy, jak też osoby na początku swojej kariery pedagogicznej, z dużym potencjałem i mnóstwem nowych, ciekawych pomysłów. Wszyscy wyróżniają się bardzo dobrym kontaktem z uczniami oraz rzetelnością.

***

***
ZAPISY NA KURSY 2021/2022


Szanowni Rodzice i Uczniowie,
zapraszam na ostatnie wolne miejsca na kursach w Indeksie, które rozpoczęły się

w październiku 2021 r.

MATURA 2022

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY 2022

Zaplanuj rok szkolny z Indeksem

>> ZAPISZ SIĘ <<
KURS STACJONARNE ORAZ ONLINE 2021/22

 
  • Przed nami rok szkolny 2021/22, który przyniesie zapewne kolejne zawirowania w organizacji publicznej edukacji. W Indeksie nie planujemy lockdownu, wszystkie zajęcia chcemy przeprowadzić stacjonarnie lub co najmniej hybrydowo. Ponadto, jesteście w dobrych rękach –  nasi nauczyciele to cenieni i doświadczeni dydaktycy, eksperci i egzaminatorzy. Pomyślcie już teraz, zaplanujcie z nami naukę i spędzajcie wakacje bez martwienia się co dalej.
  • Niezależnie od kursów stacjonarnych, w naszej ofercie znajdują się również kursy online. Będą one dobrym wyborem dla osób samodzielnych i zdyscyplinowanych, które ze względów zdrowotnych lub związanych z miejscem zamieszkania nie są w stanie dojeżdżać. Kurs zdalny może być również uzupełnieniem kursu stacjonarnego lub formą odrobienia nieobecności (więcej: KURS ZDALNY)
  • Sprawy związane z organizacją kursu, zmianą grupy, opłatami oraz zasadami bezpieczeństwa opisane są na stronie REGULAMIN.

 


MATURA 2022

TRAFIŁEŚ POD WŁAŚCIWY ADRES - 25 LAT DOŚWIADCZENIA W EDUKACJI!
Myślisz o studiach, na które trudno się dostać? Odczuwasz brak postępów w nauce, wyniki sprawdzianów odbiegają od ideału? Chcesz uzyskać pomoc w wyjaśnieniu konkretnych tematów? Problemy z nauczycielem w szkole, kryzys wiary w siebie? Treningi lub hobby zabierają czas na naukę? A może jesteś absolwentem sprzed lat?
Dzięki kursowi w Indeksie (oraz pracy własnej) osiągniesz swoje cele, spełnisz potrzeby, a może nawet odkryjesz w sobie coś nowego, niespodziewanego.
Twoim nauczycielem i osobą prowadzącą Cię do celu będzie doświadczony, przyjazny egzaminator.
Zajęcia w OLSZTYNIE od 2 października 2021

 

KURSY MATURALNE DLA DOROSŁYCH

JUŻ CZAS! NIE WALCZ ZE SWOIM PRZEZNACZENIEM

Organizujemy osobne grupy z myślą o osobach dorosłych, mających długą przerwę w nauce. Zapewniamy odpowiednie tempo nauki oraz nauczycieli wyczulonych na Państwa potrzeby.

kurs maturalny dla dorosłych


 

MATURA 2023

ZADBAJ O PRZYGOTOWANIE DO MATURY JUŻ DZIŚ
Kursy rozłożone w czasie na 2 lata nauki szkolnej charakteryzują się najwyższą skutecznością z całej oferty Indeksu. Kurs ten organizowany jest z myślą o uczniach, którzy w roku szkolnym 2021/22 będą w III klasie 4-letniego LO (czyli programowo zdają maturę w roku 2023), a także o innych uczniach, którzy chcą rozłożyć przygotowania do egzaminu na okres dłuższy niż jeden rok szkolny.
Uczniowie, którzy uczestniczyli wcześniej w naszym Kursie Ósmoklasisty mogą wybrać kurs maturalny ze ZNIŻKĄ!
O szczegóły zapytaj w Sekretariacie.
 

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY 2022

Ogromne przeładowanie podstawy programowej i niezliczone umiejętności, które, zgodnie z wymogami egzaminacyjnymi, ósmoklasista powinien opanować i utrwalić w krótkim czasie, wymagają systematyczności i wkładu pracy własnej. Ciężko samemu się zmobilizować, łatwiej będzie przygotować się do egzaminu korzystając z profesjonalnego wsparcia. Na kursie w Indeksie uczniowie przećwiczą zadania i uporządkują materiał pod czujnym okiem nauczyciela-egzaminatora.
Zajęcia w OLSZTYNIE od 25 września 2021.


ZNIŻKA 100 ZŁ ZA PAKIET KURSÓW!


POWIEDZ NAM, CO CHCIAŁBYŚ OSIĄGNĄĆ, JAKI MASZ CEL LUB PROBLEM:

Wymarzona Uczelnia, Najlepsze Liceum?
Klasówka, ważny egzamin?
Trudny dział do opanowania? Zmienił się nauczyciel w szkole?
Różnice programowe, potrzeba wyrównania poziomu?
Dużo innych obowiązków - brak czasu na naukę?
Specjalne potrzeby edukacyjne?

KURSY INDEKSU

MNIEJ STRESU, WIĘKSZA PEWNOŚĆ SIEBIE, WSPARCIE EKSPERTÓW, KOŃCOWY EFEKT!


          


________________________________________

Najlepsze kursy maturalne w Olsztynie i na Warmii i Mazurach!

MATURA 2022, MATURA 2023


Poszukujesz skutecznej formy przygotowania do egzaminu dojrzałości? Zapraszamy na najlepsze kursy maturalne w Olsztynie oraz Warmii i Mazurach. Prowadzimy zajęcia w grupach na różnym poziomie i o różnej liczebności - odpowiednio do potrzeb uczestników. Nasze kursy cieszą się zainteresowaniem zarówno uczniów szkół, jak również dorosłych absolwentów, którzy dopiero po wielu latach od zakończenia swojej edukacji decydują się przygotować i przystąpić do egzaminu maturalnego. Osobom, którym szczególnie zależy na czasie polecamy kursy o zwiększonej intensywności, warsztaty w ferie lub uczestnictwo w grupach korepetycyjnych na życzenie.

Matura przepustką do kariery

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą kursów maturalnych. Zdany egzamin maturalny to nierzadko początek drogi do wielkiej kariery. Uczestnicy naszych kursów bardzo często decydują się na studia, a uzyskany w ten sposób dyplom zdecydowanie poprawia ich pozycję na rynku pracy. Dotyczy to zarówno młodych ludzi, którzy od początku zakładali taką drogę rozwoju, jak również osób, które dopiero po latach zdecydowały się kontynuować przerwaną edukację. Przystąpienie do egzaminu maturalnego oraz kontynuowanie edukacji na uczelni wyższej jest dobrym pomysłem bez względu na wiek. Zapraszamy do uczestnictwa w naszych kursach maturalnych – gwarantujemy uzyskanie dobrych wyników i przyjazną atmosferę podczas przygotowań!
 

ZAPISZ SIĘ NA KURS MATURALNY W OLSZTYNIE - edycja jednoroczna październik-kwiecieńJak zapisać się na kurs?

Na kursy maturalne organizowane przez nas w Olsztynie można zapisać się na trzy sposoby:
•             przez internet: wejdź w formularz zgłoszeniowy
•             telefonicznie: w dniach i godzinach pracy Sekretariatu
•             osobiście: w Sekretariacie Indeksu (po umówieniu wizyty)
Przed zgłoszeniem prosimy o przygotowanie danych teleadresowych ucznia lub opiekuna oraz informacje na temat wybranego kursu (poziom zdawania, wielkość grupy, preferowane miejsce oraz dni zajęć).

Zapisz się
Zgłoszenie na kurs przez internet zaoszczędzi Twój czas. Możesz zadecydować o wszystkim na odległość. W razie pytań, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub odwiedzenia nas w Sekretariacie.

Formularz

Przedmioty, których uczymy:


Aktualności

10
czerwca
23 lata Indeksu - Trafiłeś pod właściwy adres!
Oferujemy Państwu naszą kompetencję, doświadczenie i skuteczność Jesteśmy wiarygodni!...
więcej
24
września
Plan zajęć
Upały zelżały, zatem pora rozpoczynać zajęcia w Indeksie.  Egzamin Gimnazjalny 2019 Kursy...
więcej
31
sierpnia
Dzień otwarty w Olsztynie
Wszystkie osoby zainteresowane kursami w Indeksie zapraszamy na Dzień Otwarty! 31 sierpnia 2018 (piątek) 12.00-17.00 ul....
więcej