do góry
Przygotujemy Cię
na wszystko

KURS ÓSMOKLASISTY OD STYCZNIA

Najlepsze liceum w Twoim zasięgu!

Szanowni Rodzice Ósmoklasistów,

W roku szkolnym 2021/22 ponownie obserwujemy bardzo duże zainteresowanie profesjonalnym przygotowaniem do egzaminu. Oprócz wysokich progów punktowych ustalanych przez większość liceów, istotnym czynnikiem mogącym zdecydować o powodzeniu w rekrutacji jest również zadbanie o dobre oceny końcoworoczne, zwłaszcza z tych przedmiotów, które będą brane pod uwagę w rekrutacji do wybranego profilu klasy w szkole ponadpodstawowej.

ZBLIŻA SIĘ WAŻNY EGZAMIN. 
Oferujemy kolejną edycję kursu - kurs przyspieszony/semestralny w okresie luty - maj 2022 - opierając się na naszym wieloletnim doświadczeniu i kompetencjach nauczycieli z nami współpracujących. Przygotowanie się do tego ważnego egzaminu wymaga nie tylko wiadomości i umiejętności, ale rownież zapanowania nad stresem. Łatwiej osiągnąć te cele pod okiem doświadczonego nauczyciela oraz w gronie zmotywowanych uczniów.
To ostatni moment i okazja, by rozpocząć systematyczną powtórkę i uporządkować obszerny materiał. Uczniowie korzystający z naszych kursów od września odnotowują coraz lepsze wyniki w nauce. Teraz czas na Ciebie.

Do kogo skierowane są kursy

Uczestnikami naszych kursów są przede wszystkim uczniowie, którzy chcą dostać się do renomowanego liceum lub technikum. Warto zwrócić uwagę na to, że niektóre szkoły, mające kiedyś opinię przeciętnych, stały się ostatnio oblegane na poziomie porównywalnym do liceów zajmujących czołowe miejsca w rankingach.

Co nas wyróżnia?

Kursy w Indeksie prowadzone są przez pasjonatów w swojej dziedzinie. Nasi nauczyciele są doświadczonymi i czynnymi egzaminatorami. Często są to również autorzy zadań i przykładowych arkuszy egzaminacyjnych lub metodycy zaangażowani w reformę egzaminów zewnętrznych.
Zajęcia w Indeksie nie są powieleniem szkolnych lekcji. Wynika to między innymi z faktu, że nie realizujemy jednego, konkretnego podręcznika, a nasz program jest kompilacją najefektywniejszych, znanych nam metod nauczania. Skupiamy się na ćwiczeniu umiejętności egzaminacyjnych, zapewniając duży wybór zróżnicowanych materiałów dydaktycznych, w tym autorskich, a także szeroki dostęp do oficjalnych zadań i arkuszy egzaminacyjnych. Staramy się, by nasze zajęcia były ciekawe, łączyły rożne elementy wiedzy i jej zastosowania w praktyce. 

 

Dodatkowo w ramach kursu gwarantujemy:
- materiały do samodzielnej pracy w domu,
- próbne egzaminy,
- warsztaty egzaminacyne w ferie,
- indywidualne konsultacje z nauczycielami

Terminarz kursów (egzamin 2022)

  • rozpoczęcie:  12 lutego 2022
  • zakończenie: maj 2022
  • liczba godzin: 30 godz. lekcyjnych z każdego przedmiotu
  • częstotliwość: 1 raz w tygodniu po 3 godz. lekcyjne z wybranego przedmiotu
  • liczebność grup: ok. 15-16 osób
  • termin zajęć: weekend (sobota lub niedziela)/ewentualnie w tygodniu

Cennik

Przedmiot kursu  Cena całego kursu
matematyka 490 zł
język polski 490 zł
język angielski 490 zł
PAKIET 3 BLOKÓW PRZEDMIOTOWYCH 1350 zł
*zniżka 120 zł

 
DODATKOWO, gratis w ramach oferty kursu:
JĘZYK ANGIELSKI, kurs przez Internet, cena regularna: 490 zł
 * kurs z języka angielskiego w trybie e-learning na platformie edukacyjnej wchodzi w skład pakietu kursów w Indeksie w ramach programu podnoszenia kompetencji językowych i ma na celu zainteresowanie młodzieży samodzielnym doskonaleniem umiejętności przy każdej sposobności, nie tylko w sytuacjach szkolnych.
 

Lokalizacje zajęć:

Olsztyn Centrum - II LO (ul. Małków 3)
Olsztyn Centrum - biuro Indeksu (ul. Nowowiejskiego 1/304)


REGULAMIN >>
Zapisz się
Zgłoszenie na kurs przez internet zaoszczędzi Twój czas. Możesz zadecydować o wszystkim na odległość. W razie pytań, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub odwiedzenia nas w Sekretariacie.

Formularz

Przedmioty, których uczymy:


Aktualności

10
czerwca
23 lata Indeksu - Trafiłeś pod właściwy adres!
Oferujemy Państwu naszą kompetencję, doświadczenie i skuteczność Jesteśmy wiarygodni!...
więcej
24
września
Plan zajęć
Upały zelżały, zatem pora rozpoczynać zajęcia w Indeksie.  Egzamin Gimnazjalny 2019 Kursy...
więcej
31
sierpnia
Dzień otwarty w Olsztynie
Wszystkie osoby zainteresowane kursami w Indeksie zapraszamy na Dzień Otwarty! 31 sierpnia 2018 (piątek) 12.00-17.00 ul....
więcej