do góry
Przygotujemy Cię
na wszystko

Egzamin ósmoklasisty - KURS INTENSYWNY

Najlepsze liceum w Twoim zasięgu!

Szanowni Rodzice ósmoklasistów,
Jesteśmy po to,  by tworzyć możliwie najlepsze warunki do nauki i rozwoju Państwa dzieci, uczniów Indeksu.
 
W roku szkolnym 2018/19 obserwujemy duże zainteresowanie fachowym przygotowaniem zarówno do egzaminu ósmoklasisty, jak i do egzaminu gimnazjalnego. Pamiętajmy, że wkrótce w liceach rozpocznie naukę skumulowany rocznik uczniów: ostatni absolwenci gimnazjów i pierwsi absolwenci ośmioletnich szkół podstawowych. Z powodu ograniczonych warunków lokalowych wiele trójmiejskich liceów nie może pozwolić sobie na przyjęcie podwójnej liczby uczniów i musi ograniczyć rekrutację. Dla Państwa dzieci może to oznaczać podwyższenie progu punktowego kwalifikującego do przyjęcia, a z tego wprost wynika konieczność uzyskania bardzo dobrego wyniku na egzaminie ósmoklasisty.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielu Rodziców podjęliśmy to wyzwanie. Przygotowaliśmy kurs opierając się na naszym wieloletnim doświadczeniu i kompetencjach nauczycieli z nami współpracujacych. Ogromne przeładowanie podstawy programowej i niezliczone umiejętności, które powinien – zgodnie z wymogami egzaminacyjnymi – posiąść i utrwalić ósmoklasista wymagają systematyczności i wkładu pracy. Ciężko samemu się zmobilizować, łatwiej będzie przygotować się do egzaminu pod okiem doświadczonego nauczyciela.

Do kogo skierowane są kursy?

Uczestnikami naszych kursów są przede wszystkim uczniowie, którzy chcą dostać się do renomowanego liceum lub technikum. Warto zwrócić uwagę na to, że niektóre szkoły, mające kiedyś opinię przeciętnych, stały się ostatnio oblegane na poziomie porównywalnym do liceów zajmujących czołowe miejsca w rankingach.

Dodatkowe zajęcia pedagogiczne

Chcąc zoptymalizować proces uczenia się zaplanowaliśmy dodatkowe zajecia dla uczniów ze specyficznymi trudnościami potwierdzonymi opinią z poradni psychologiczno-pedagogicznej. Zajęcia mają na celu ułatwić uczniom udział w kursie, poprawić koncentrację, motywację i satysfakcję.Co chcemy osiągnąć?

Celem naszych kursów jest możliwie najwyższy wynik egzaminu końcowego. Nasi uczniowie oraz ich rodzice w trakcie trwania kursu obserwują dodatkowy pozytywny efekt nauki w Indeksie – poprawę ocen cząstkowych i semestralnych w szkole – już po kilku tygodniach udziału w kursie. To z kolei działa motywująco, buduje pewność siebie i poprawia samoocenę ucznia. Nierzadko otrzymujemy bardzo cenne dla nas informacje zwrotne od uczestników, którzy szczególnie zadowoleni są z efektywności zajęć. W ankietach wypełnianych po ukończeniu kursu czytamy nieraz: "w czasie kilku zajęć z polskiego w Indeksie dowiedziałem się więcej niż w ciągu 2 lat w szkole".

Co nas wyróżnia?

Kursy w Indeksie prowadzone są przez wykwalifikowanych i sprawdzonych nauczycieli, będących pasjonatami w swoim zawodzie. Nasi nauczyciele są doświadczonymi i czynnymi egzaminatorami. Często są to również autorzy zadań i przykładowych arkuszy egzaminacyjnych lub metodycy zaangażowani w reformę egzaminów zewnętrznych.
Zajęcia w Indeksie nie są powieleniem szkolnych lekcji. Wynika to między innymi z faktu, że nie realizujemy jednego, konkretnego podręcznika, a nasz program jest kompilacją najefektywniejszych, znanych nam metod nauczania. Skupiamy się na ćwiczeniu umiejętności egzaminacyjnych, zapewniamy duży wybór zróżnicowanych materiałów dydaktycznych, autorskich lub ze sprawdzonych źródeł, w tym testów, zadań i arkuszy egzaminacyjnych. Staramy się, by nasze zajęcia były ciekawe, łączyły rożne elementy wiedzy i jej zastosowania w praktyce. 

Kiedy rozpoczynają się kursy?

Intensywna edycja kursów w roku szkolnym 2018/19 rozpoczyna się w niedzielę 6 stycznia 2019 (uczymy się w Święto Trzech Króli) , a kończy się tuż przed kwietniowym egzaminem. 

Jak zorganizowany jest kurs?

Duży komfort nauki i dobra logistyka kursu: zajęcia raz w tygodniu, jednego dnia z trzech przedmiotów w tym samym miejscu. 
W celu zapewnienia uczniom kompleksowego przygotowania do egzaminu, organizujemy kursy z trzech obowiązkowych przedmiotów: matematyki, języka polskiego i języka angielskiego. Zazwyczaj wybierają Państwo komplet przedmiotów, choć istnieje też możliwość udziału w pojedynczym kursie z wybranego przedmiotu lub dwóch. Gwarantujemy dogodną logistykę i organizację kursu, zajęcia odbywają się co do zasady w weekend (sobota lub niedziela) w godzinach 9.00-14.00. Zajęcia ze wszystkich przedmiotów odbywają się jednego dnia: w przypadku 3 przedmiotów daje to sumę 6 godzin lekcyjnych, po 2 godziny lekcyjne z każdego przedmiotu z 15-minutową przerwą pomiędzy przedmiotami. Jest też możliwość udziału w jednym lub dwóch przedmiotach.

W ramach kursu gwarantujemy:

- kompleksowe przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty
- kompetentnych i sprawdzonych nauczycieli - są to doświadczeni egzaminatorzy Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, nadzwyczajni dydaktycy, a często również autorzy podręczników i zbiorów zadań
- specjalny program kursu dostosowany do wymagań i formy egzaminu, umożliwiający szybką diagnozę i nadrobienie zaległości ucznia - zajęcia nie są powieleniem szkolnych lekcji!
- systematyczną powtórkę materiału oraz ćwiczenie umiejętności, które będą egzekwowane podczas egzaminu
- duży wybór materiałów dydaktycznych oraz testów, zadań i arkuszy egzaminacyjnych
- kontrolę postępów w nauce, sprawdziany okresowe i próbny egzamin na zakończenie kursu
- indywidualne konsultacje z nauczycielami
- ciekawe zajęcia łączące wiedzę teoretyczną i jej zastosowanie w praktyce

Terminarz kursów (egzamin 2019)

  • rozpoczęcie:  6 stycznia 2019
  • zakończenie: kwiecień 2019, tuż przed egzaminem
  • liczba godzin lekcyjnych: 30 z każdego przedmiotu (patrz tabela z cennikiem)
  • częstotliwość: 1 raz w tygodniu po 2 godziny lekcyjne z wybranego przedmiotu
  • liczebność grup: 8-12 osób 
 

Egzamin ósmoklasisty 2019 - kurs intensywny

przedmiot kursu dzień i godziny zajęć miejsce data rozpoczęcia
matematyka niedziela 9.30-11.00 Indeks 6.01.2019
język polski niedziela 11.15-12.45 Indeks 6.01.2019
*w przypadku dołączenia do kursu po terminie rozpoczęcia, w przypadku wolnych miejsc w grupach, uczniowi może zostać przyznana zniżka w opłacie, a także materiały z poprzednich zajęć gratis.

Cennik

Przedmiot kursu  Liczba godzin Cena całego kursu
matematyka 30 490 zł
język polski 30 490 zł
język angielski 30 490 zł
PAKIET 3 PRZEDMIOTÓW 90 1170 zł
*zniżka 300 zł


Lokalizacja zajęć

OLSZTYN - II Liceum Ogólnokształcące, ul. Małłków 3
lub
OLSZTYN - Sekretariat Indeksu, ul. Nowowiejskiego 1, lok. 304, 2 piętro (D.H. INKA przy Starym Mieście)
Zapisz się
Zgłoszenie na kurs przez internet zaoszczędzi Twój czas. Możesz zadecydować o wszystkim na odległość. W razie pytań, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub odwiedzenia nas w Sekretariacie.

Formularz

Aktualności

24
września
Plan zajęć
Upały zelżały, zatem pora rozpoczynać zajęcia w Indeksie.  Egzamin Gimnazjalny 2019 Kursy...
więcej
31
sierpnia
Dzień otwarty w Olsztynie
Wszystkie osoby zainteresowane kursami w Indeksie zapraszamy na Dzień Otwarty! 31 sierpnia 2018 (piątek) 12.00-17.00 ul....
więcej
3
lipca
KURS POPRAWKOWY z matematyki
ZAŁATW TO OD RAZU! POPRAW MATURĘ JESZCZE W WAKACJE! 30 godzin lekcyjnych (2 tygodnie,...
więcej