do góry
Przygotujemy Cię
na wszystko

E8 2022 - kurs stacjonarny od września 2021

Najlepsze liceum w Twoim zasięgu!

Drodzy Rodzice Ósmoklasistów,
jesteśmy z Wami od 25 lat, pomagamy w nauce, wspieramy rozwój, inspirujemy, podnosimy zaangażowanie uczniów i efektywność uczenia się.
Wraz z naszą kadrą pedagogów staramy się tworzyć możliwie najlepsze warunki dla Państwa dzieci, uczniów Indeksu, by byli przygotowani wszechstronnie: merytorycznie i mentalnie, do czekających ich egzaminów.

UWAGA! W roku 2022 uczniowie nadal zdawać będą tylko 3 przedmioty obowiązkowe. Rodzice, którzy zapisali już dzieci na kurs w Indeksie w roku szkonym 2021/22 i wybrali 4 przedmioty, mogą w każdej chwili skorygować zgłoszenie bez żadnych konsekwencji finansowych. Bez względu na tegoroczną formę egzaminu, Indeks zorganizuje zajęcia z dodatkowych przedmiotów, ponieważ zakwalifikowanie się do wybranej szkoły często wymaga nie tylko wysokiego wyniku egzaminu, lecz również dobrych ocen końcoworocznych na świadectwie, zwłaszcza z przedmiotów kierunkowych.

Kurs Ósmoklasisty w Indeksie opracowaliśmy w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie w przygotowaniu do różnego typu egzaminów oraz o kompetencje naszych nauczycieli. Ogromne przeładowanie podstawy programowej i niezliczone umiejętności, które powinien opanować i utrwalić uczeń ostatniej klasy szkoły podstawowej, wymagają systematyczności i dużego wkładu pracy. Ciężko zmobilizować się samemu, łatwiej jest przygotować się do egzaminu pod okiem doświadczonego nauczyciela-egzaminatora. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielu Rodziców, a także otrzymując nadspodziewanie ciepłe opinie ósmoklasistów - absolwentów  kursów - kontynuujemy wyzwanie w kolejnym roku szkolnym.


 

Do kogo skierowane są kursy?

Uczestnikami naszych kursów są przede wszystkim uczniowie, którzy chcą dostać się do renomowanego liceum lub technikum. Warto zwrócić uwagę na to, że niektóre szkoły, mające kiedyś opinię przeciętnych, stały się ostatnio oblegane na poziomie porównywalnym do liceów zajmujących czołowe miejsca w rankingach.

Co chcemy osiągnąć?

Celem naszych kursów jest możliwie najwyższy wynik egzaminu końcowego. Nasi uczniowie oraz ich rodzice w trakcie trwania kursu obserwują dodatkowy pozytywny efekt nauki w Indeksie – poprawę ocen cząstkowych i semestralnych w szkole – już po kilku tygodniach udziału w kursie. To z kolei działa motywująco, buduje pewność siebie i poprawia samoocenę ucznia. Nierzadko otrzymujemy bardzo cenne dla nas informacje zwrotne od uczestników, którzy szczególnie zadowoleni są z efektywności zajęć. W ankietach wypełnianych po ukończeniu kursu czytamy nieraz: "w czasie kilku zajęć z polskiego w Indeksie dowiedziałem się więcej niż w ciągu 2 lat w szkole".

Co nas wyróżnia?

Kursy w Indeksie prowadzone są przez wykwalifikowanych i sprawdzonych nauczycieli, będących pasjonatami w swoim zawodzie. Nasi nauczyciele są doświadczonymi i czynnymi egzaminatorami. Często są to również autorzy zadań i przykładowych arkuszy egzaminacyjnych lub metodycy zaangażowani w reformę egzaminów zewnętrznych.
Zajęcia w Indeksie nie są powieleniem szkolnych lekcji. Wynika to między innymi z faktu, że nie realizujemy jednego, konkretnego podręcznika, a nasz program jest kompilacją najefektywniejszych, znanych nam metod nauczania. Skupiamy się na ćwiczeniu umiejętności egzaminacyjnych, zapewniamy duży wybór zróżnicowanych materiałów dydaktycznych, autorskich lub ze sprawdzonych źródeł, w tym testów, zadań i arkuszy egzaminacyjnych. Staramy się, by nasze zajęcia były ciekawe, łączyły rożne elementy wiedzy i jej zastosowania w praktyce. 

Nauczyciele

Niektórzy nauczyciele prowadzący kurs ósmoklasisty w Indeksie, współautorzy Twojego sukcesu:

Włodzimierz Saks
Ewa Romanowska
Leszek Życzko Ewa Sieradzka
Jolanta Chlewińska-Wajman Włodzimierz Rudzki Andrzej Ciesielski

Jak zorganizowany jest kurs?

Gwarantujemy dogodną logistykę i organizację kursu. Najczęściej wybieranym dniem zajęć jest sobota w godzinach od 9.00 do 14:00 lub od 10:45 do 15.45, tj. po 2 godziny lekcyjne z każdego przedmiotu. Pomiędzy zajęciami są oczywiście przerwy, zwykle 15-minutowe.
Od tego roku do sobotniego grafiku wprowadzamy również możliwość wyboru dodatkowego przedmiotu (biologia, chemia, fizyka, geografia, historia), w tak sposób, by uczeń mógł wybrać dowolną kombinację interesujących go kursów: od jednego do czterech.
W związku z corocznym zainteresowaniem rodziców uruchomimy również grupy w dni powszednie w godzinach popołudniowych, np. 16.30-18.00 lub 18.00-19.30 (jeden dzień = jeden przedmiot).

Przykładowy plan zajęć (kolejność przedmiotów może być inna)*:

1) Wariant sobota 9.00-14.00
- matematyka: sobota, godz. 9.00-10.30 
- język polski: sobota, godz. 10.45-12.15
- język angielski: sobota, godz. 12.30-14.00
2) Wariant sobota 10.45-15.45
- matematyka: sobota, godz. 10.45-12.15
- język polski: sobota, godz. 12.30-14.00
- dodatkowy przedmiot: sobota, godz. 14.15-15.45
3) Wariant dni powszednie
- język polski: poniedziałek, godz. 16.30-18.00 lub 18.00-19.30
- matematyka: wtorek, godz. 16.30-18.00 lub 18.00-19.30
- język angielski: środa, godz. 17.00-18.30
- bilologia/chemia/fizyka/geografia/historia: czwartek, godz. 17.00-18.30
*każdy zapisany uczeń otrzyma swój plan zajęć przed rozpoczęciem kursów


Wybór poziomu kursu z danego przedmiotu

Mając na uwadze zróżnicowane potrzeby edukacyjne Państwa dzieci, a naszych uczniów, w przypadku matematyki i języka angielskiego stworzyliśmy możliwość podziału na grupy zajęciowe według stopnia zaawansowania. Testy poziomujące odbedą się we wrześniu przed rozpoczęciem kursu lub na pierwszych zajęciach kursowych.

W ramach kursu gwarantujemy:
- kompleksowe przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty
- kompetentnych i sprawdzonych nauczycieli - są to doświadczeni egzaminatorzy Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, nadzwyczajni dydaktycy, a często również autorzy podręczników i zbiorów zadań
- specjalny program kursu dostosowany do wymagań i formy egzaminu, umożliwiający szybką diagnozę i nadrobienie zaległości ucznia - zajęcia nie są powieleniem szkolnych lekcji!
- systematyczną powtórkę materiału oraz ćwiczenie umiejętności, które będą egzekwowane podczas egzaminu
- duży wybór materiałów dydaktycznych oraz testów, zadań i arkuszy egzaminacyjnych
- kontrolę postępów w nauce, sprawdziany okresowe i próbny egzamin na zakończenie kursu
- indywidualne konsultacje z nauczycielami
- ciekawe zajęcia łączące wiedzę teoretyczną i jej zastosowanie w praktyce

Terminarz kursów (egzamin 2022)

  • rozpoczęcie:  25 września 2021
  • zakończenie: kwiecień 2022
  • liczba godzin lekcyjnych: 50 z każdego przedmiotu (patrz tabela z cennikiem)
  • częstotliwość: 1 raz w tygodniu po 2 godziny lekcyjne z wybranego przedmiotu
  • liczebność grup: ok. 16 osób (standardowe) lub ok. 6-9 osób (kameralne)
Proponujemy też kursy intensywne, które rozpoczną się w pod koniec stycznia i potrwają również do wiosny.
 

Cennik

Przedmiot kursu  Liczba godzin Cena całego kursu
matematyka 50 690 zł
język polski 50 690 zł
język angielski 50 690 zł
biologia/chemia/fizyka/geografia/historia 50 690 zł
PAKIET 3 PRZEDMIOTÓW 150 2070 zł 1770 zł
(300 zł zniżki)
PAKIET 4 PRZEDMIOTÓW 200 2760 zł 2360 zł
(400 zł zniżki)
kurs w grupie kameralnej (ok. 6-9 osób)
- dotyczy matematyki na poziomie zaawansowanym
50 990 zł

DODATKOWO, gratis w ramach oferty kursu:
JĘZYK ANGIELSKI, kurs przez Internet + warsztaty z lektorem w trakcie roku szkolnego (minimum 10 godz. lekc.), cena regularna: 690 zł
 kurs z języka angielskiego w trybie e-learning na platformie edukacyjnej wraz  z  uzupełniającymi warsztatami stacjonarnymi wchodzi w skład pakietu kursów w Indeksie w ramach programu podnoszenia kompetencji językowych i ma na celu zainteresowanie młodzieży samodzielnym doskonaleniem umiejętności przy każdej sposobności, nie tylko w sytuacjach szkolnych.

Lokalizacja zajęć do wyboru

OLSZTYN CENTRUM LO II Liceum Ogólnokształcące, ul. Małłków 3
OLSZTYN CENTRUM biuro Indeksu (D. H. INKA ul. Nowowiejskiego 1/304)


Dodatkowe informacje

REGULAMIN 8 KLASA - kurs roczny 2021/2022 (pdf)

Opinie


 
Zapisz się
Zgłoszenie na kurs przez internet zaoszczędzi Twój czas. Możesz zadecydować o wszystkim na odległość. W razie pytań, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub odwiedzenia nas w Sekretariacie.

Formularz

Przedmioty, których uczymy:


Aktualności

10
czerwca
23 lata Indeksu - Trafiłeś pod właściwy adres!
Oferujemy Państwu naszą kompetencję, doświadczenie i skuteczność Jesteśmy wiarygodni!...
więcej
24
września
Plan zajęć
Upały zelżały, zatem pora rozpoczynać zajęcia w Indeksie.  Egzamin Gimnazjalny 2019 Kursy...
więcej
31
sierpnia
Dzień otwarty w Olsztynie
Wszystkie osoby zainteresowane kursami w Indeksie zapraszamy na Dzień Otwarty! 31 sierpnia 2018 (piątek) 12.00-17.00 ul....
więcej