do góry
Przygotujemy Cię
na wszystko

Jak w tym roku ocenili nas Uczniowie i Rodzice?

Jak w tym roku ocenili nas Uczniowie i Rodzice?

1. Organizacja zajęć.
Na pytanie, czy odpowiadała Ci lokalizacja, komfort, terminy i częstotliwość zajęć, ankietowani wskazywali TAK lub NIE. Całościowo organizacja kursu odpowiadała ponad 90% uczestników, a lokalizacja zajęć wypadła najlepiej: 97% pozytywnych odpowiedzi.
 
2. Przejście z zajęć stacjonarnych na zdalne i efektywność nauki online.
Ankietowani oceniali ten element w skali od 1 do 6. Dla ułatwienia mogli porównać naszą zmianę trybu zajęć z analogiczną sytuacją w swojej szkole. Średnia arytmetyczna ocen wyniosła 5,16 wśród ósmoklasistów i była nieco lepsza niż u maturzystów. W obydwu grupach mediana wyniosła 5, a dominanta 6.
3. Relacja jakości do ceny.
Ankietowani oceniali ten element w skali od 1 do 6. Średnia arytmetyczna dla wszystkich uczestników wyniosła 4,9, mediana 5, a dominanta 6. Dzięki zastosowaniu tego kryterium uczestników potwierdzili, że otrzymali usługę o wysokiej jakości za rozsądną cenę.
4. Czy polecilbyś kurs w Indeksie swojemu znajomemu?
Na to pytanie Ankietowani odpowiadali TAK lub NIE. Kurs poleciłoby 98% ósmoklasistów i 96% maturzystów. Z czego około 10% ósmoklasistów i tylko 5% maturzystów oczekiwałoby pewnych zmian w składzie nauczycieli w przypadku niektórych przedmiotów.

Zapisz się
Zgłoszenie na kurs przez internet zaoszczędzi Twój czas. Możesz zadecydować o wszystkim na odległość. W razie pytań, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub odwiedzenia nas w Sekretariacie.

Formularz

Przedmioty, których uczymy:


Aktualności

20
listopada
Zmiany na egzaminach 2021
W 2021 roku egzamin ósmoklasisty i egzamin maturalny będą przeprowadzone wyjątkowo na podstawie...
więcej
30
sierpnia
Czas rozpocząć nowy rok, czyli nareszcie szkoła!
...
więcej
19
sierpnia
Jak w tym roku ocenili nas Uczniowie i Rodzice?
1. Organizacja zajęć. Na pytanie, czy odpowiadała Ci lokalizacja,...
więcej