do góry
Przygotujemy Cię
na wszystko

Plan zajęć

Plan zajęć


Upały zelżały, zatem pora rozpoczynać zajęcia w Indeksie. 


Egzamin Gimnazjalny 2019
Kursy zgodnie z planem rozpoczną się w sobotę 29 września.
W dniach 24-26 września wysyłamy zawiadomienia pocztą elektroniczną oraz konsultujemy ostatnie wątliwości z rodzicami uczniów oczekujących na miejsa w grupach.
Prosimy o cierpliwość i oczekiwanie na wiadmość z Indeksu. Każdy z uczestników otrzyma dokładną informację o terminie i miejscu swoich zajęć.

Egzamin Ósmoklasisty 2019
Kursy rozpoczną się w sobotę 6 października. Do końca września wyślemy zawiadomienia pocztą elektroniczną. Prosimy o cierpliwość i oczekiwanie na wiadmość z Indeksu. Każdy z uczestników otrzyma dokładną informację o terminie i miejscu swoich zajęć..

Egzamin Maturalny 2019 i 2020: 
Kurs do matury 2019 rozpocznie się zgodnie z planem w dniach 6-12 października. Obecnie kończymy pracę nad grafikiem zajęć, by sprostać oczekiwaniom uczniów w zakresie terminu i miejsca zajęć. Większość grup ma już przypisane dzień i lokalizację. W dniach 25-27 września przedstawimy plan na stronie internetowej, a następnie wyślemy zawiadmienia do każdego z uczestników. Prosimy o cierpliwość i oczekiwanie na wiadomość z Indeksu.
Kurs do matury 2020 rozpocznie się w dniach 27-30 października. Prosimy o pilne zgłoszenia niezdecydowanych, ponieważ  w najbliższych dniach ustalone bedą terminy zajęć poszczególnych przedmiotów - tylko zapisani uczniowie mają wpływ na grafik zajęć.  
Zapisz się
Zgłoszenie na kurs przez internet zaoszczędzi Twój czas. Możesz zadecydować o wszystkim na odległość. W razie pytań, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub odwiedzenia nas w Sekretariacie.

Formularz

Przedmioty, których uczymy:


Aktualności

20
listopada
Zmiany na egzaminach 2021
W 2021 roku egzamin ósmoklasisty i egzamin maturalny będą przeprowadzone wyjątkowo na podstawie...
więcej
30
sierpnia
Czas rozpocząć nowy rok, czyli nareszcie szkoła!
...
więcej
19
sierpnia
Jak w tym roku ocenili nas Uczniowie i Rodzice?
1. Organizacja zajęć. Na pytanie, czy odpowiadała Ci lokalizacja,...
więcej