do góry
Przygotujemy Cię
na wszystko

Plan kursów

Matura 2018: Kursy rozpoczynają się w dniach 2-8 października 2017. Oprócz grup podanych w planie mogą powstać kolejne w zależności od zainteresowania uczniów daną lokalizacją lub terminem. W niektórych grupach mamy jeszcze wolne miejsca. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub wizytę w Sekretariacie we Wrzeszczu lub w punkcie rekrutacyjnym w Gdyni. Wszyscy zapisani uczniowie, którzy opłacili kurs lub pierwszą ratę, zostaną powiadomieni o dacie i miejscu rozpoczęcia swojego kursu. Prosimy o cierpliwość.

Matura 2019: Kursy rozpoczną się na przełomie października i listopada 2017, obecnie przyjmujemy zgłoszenia i kończymy prace nad planem zajęć. 

Egzamin Gimnazjalny 2018: Kurs rozpocznie się w sobotę 30 września 2017 w Gdańsku-Oliwie oraz w Gdyni. Prosimy o pilne zgłoszenia niezdecydowanych, ponieważ  niebawem skończą się miejsca w większości grup. 

Zobacz lokalizacje i terminy rozpoczęcia kursu i zapisz się na wybrany przedmiot:
 
TRÓJMIASTO (plik PDF)
 
------------------------------------------------------------
 
(rok szkolny 2017/18)

------------------------------------------------------------
 

TRÓJMIASTO (plik PDF)
 

 

Twoja grupa będzie miała ustalony termin i miejsce kursu. Jednak jeśli nie możesz wziąć udziału w konkretnych zajęciach z ważnych lub losowych powodów, dajemy Ci szansę odrobienia ich w innej grupie w innym termine. W miarę możlwiości organizacyjnych i Twojej dyspozycyjności.

{link_zapisz_sie}
Zapisz się
Zgłoszenie na kurs przez internet zaoszczędzi Twój czas. Możesz zadecydować o wszystkim na odległość. W razie pytań, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub odwiedzenia nas w Sekretariacie.

Formularz

Aktualności

1
września
Punkt Informacyjny w Gdyni
Szanowni Klienci! Informujemy, że od 5 września będzie czynny nasz Punkt Informacyjny w X LO w Gdyni...
więcej
10
lipca
Wakacyjne godziny pracy biura
Szanowni Klienci, Informujemy, że w dniach 10.07-10.08.2017 będą obowiązywały zmienione godziny...
więcej
30
czerwca
Kurs poprawkowy z matematyki
Czeka Cię poprawka z matematyki ? ZAŁATW TO OD RAZU - POPRAW MATURĘ JESZCZE W WAKACJE! Tym...
więcej