do góry
Przygotujemy Cię
na wszystko

Olsztyn

Zapraszamy do zgłaszania się na najlepsze kursy w Olsztynie  i na Warmii i Mazurach!

Wszystkich zainteresowanych skutecznym przygotowaniem do egzaminu dojrzałości zapraszamy na najlepsze kursy maturalne w Olsztynie oraz Warmii i Mazurach. Prowadzimy zajęcia w grupach o różnej wielkości zarówno dla młodzieży, jak również osób dorosłych, które dopiero po wielu latach od zakończenia swojej edukacji decydują się jednak przystąpić do egzaminu maturalnego. Osobom, którym szczególnie zależy na czasie polecamy kursy o zwiększonej intensywności oraz uczestnictwo w grupach korepetycyjnych na życzenie.

ŻYCZĄC NASZYM OBECNYM KURSANTOM SAMYCH SUKCESÓW NIE TYLKO NA MATURZE ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW NA KURSY Z WSZYSTKICH PRZEDMIOTÓW MATURA 2018 ! CENY JUŻ OD 599zł ( polski, angielski, niemiecki, geografia , WoS).

UWAGA LIPCOWE RABATY ( do 29 lipca):
- JUŻ PRZY ZAPISE NA DOWOLNY PRZEDMIOT OTRZYMUJESZ 6 GODZIN WARSZTATÓW MATURALNYCH Z MATEMATYKI W FERIE GRATIS.
- JUŻ PRZY ZAPISIE 2  OSÓB RAZEM KAŻDA OTRZYMUJE 75zł RABATU , 3 OSOBY RAZEM KAŻDA 100zł RABATU.SUPER PAKIETY PROMOCYJNE I ZNIŻKI TYLKO W DO KOŃCA  LIPCA :
RABAT DO 150zł JUŻ PRZY ZAPISIE NA 2 PRZEDMIOTY.
RABAT DO 250zł PRZY ZAPISIE NA 3 PRZEDMIOTY.
PAKIET MEDYCYNA (biologia plus chemia) zniżka 150zł.
PAKIET PODSTAWA ( 2 dowolne przedmioty) zniżka do 150zł.


Zapraszamy. 


*zdana matura z matematyki lub zwrot opłaty za kurs ! Zobacz regulamin promocji

*gwarancja najniższej ceny: zwracamy różnicę, jeśli znajdziesz tańsze, równie dobre kurs


Zapraszamy 
________________________________________________________________________________
 

 

Jak zapisać się na kurs?

Na kursy maturalne organizowane przez nas w Olsztynie można zapisać się na trzy sposoby:
  •  przez internet: wejdź w formularz zgłoszeniowy
  • telefonicznie: w dniach i godzinach pracy Sekretariatu
  • osobiście: w Sekretariacie Indeksu
Przed zgłoszniem prosimy o przygotowanie danych teleadresowych ucznia lub opiekuna oraz informacje na temat wybranego kursu (poziom zdawania, wielkość grupy, preferowane miejsce oraz dni zajęć).

Matura przepustką do kariery

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą kursów maturalnych. Zdany egzamin maturalny to nierzadko początek drogi do wielkiej kariery. Uczestnicy naszych kursów bardzo często decydują się na studia, a uzyskany w ten sposób dyplom zdecydowanie poprawia ich pozycję na rynku pracy. Dotyczy to zarówno młodych ludzi, którzy od początku zakładali taką drogę rozwoju, jak również osób, które dopiero po latach zdecydowały się kontynuować przerwaną edukację. Przystąpienie do egzaminu maturalnego oraz kontynuowanie edukacji na uczelni wyższej jest dobrym pomysłem bez względu na wiek. Zapraszamy do uczestnictwa w naszych kursach maturalnych – gwarantujemy uzyskanie dobrych wyników i przyjazną atmosferę podczas przygotowań!

Zapisz się
Zgłoszenie na kurs przez internet zaoszczędzi Twój czas. Możesz zadecydować o wszystkim na odległość. W razie pytań, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub odwiedzenia nas w Sekretariacie.

Formularz

Aktualności